Oběd

Vaše pivo

Pivo se vyrábí ze čtyř surovin – z vody, sladu, chmele a kvasnic. Tou nejdůležitější ze surovin je kvalitní voda. A ta je v Mladé Boleslavi opravdu výjimečná. Není upravována prostřednictvím chemických nebo jiných dezinfekčních látek. Je to jediný příklad města obdobné velikosti v České republice.

Všechna piva pro vás připravujeme s láskou z nejkvalitnějších moravských sladů a žateckého chmele odrůdy poloraný červeňák. Do speciálů pak přidáváme něco navíc, jako jsou například německé slady od firmy Wayerman a americké chmele podle typu piva. To zaručí, že v pivu vždy najdete tajnou přísadu, která vás svou chutí příjemně překvapí.

Světlý ležák 12

spodně kvašené pivo, typ: Plzeňský, 4,8% obj.

Světlý ležák plzeňského typu je spodně kvašené pivo vyrobeno metodou rmutovaní s použitím moravských sladů a českých chmelů. Pivo má plné tělo, chmelovou vůni a lahodnou hořkost. Jeho barva je zlatavá, má pevnou kroužkující pěnu.

Letní speciál 8

svrchně kvašené pivo, typ: American Pale Ale, 3,4% obj. 

Velmi lehké osvěžující pivo světlé barvy. Kombinace amerických chmelů a domácího grapfruitového sirupu dává pivu výrazné ovocné aroma a chuť.

Světlý ALE 10

svrchně kvašené pivo, typ: American Pale Ale, 4% obj. 

Světlé pivo s lehkou pěnou je vyrobeno svrchním kvašením. Americké chmele pivu dodávají citronové aroma.

Pšeničné pivo 11

svrchně kvašené pivo, typ: Bavorský, 4,4% obj.

Osvěžující pivo je vyrobeno svrchním kvašením. Kombinace pšeničného sladu a kvasnic vytváří banánovou chuť a aroma. Pšeničné pivo je lehké, má světlou barvu a pěknou pěnou.

IPA 15

svrchně kvašené pivo, typ: Indian Pale Ale, 6% obj.

Svrchně kvašené pivo, které se vyznačuje vysokou hořkostí. Americké chmele vytváří silné pomerančové až grapefruitové aroma. Pivo má plné tělo, zlatavou až jantarovou barvu, s hustou bílou kroužkující pěnou. Pivo je určeno především vyznavačům silných piv.

Abyste se k nám při svých cestách rádi vraceli, naše nabídka se bude postupně obměňovat a bude doplňována sezónními speciály.

Zajímá vás výroba a příběh eMBe piva?

Zarezervujte si prohlídku přímo s naším sládkem
Jakubem Duškem.

Chcete si s kolegy nebo kamarády uvařit vlastní pivo?

Které si později u nás vypijete nebo si jej odnesete jako dárek?

 

Obraťte se na telefonní číslo: +420 739 236 033
nebo na email: event@embepivovar.cz.